mediolan 2019 - FIRMA SOKÓŁ MEBLE NA WYMIAR MEBLE BIUROWE KUCHNIE MEBLE POKOJOWE MEBLE METALOWE MEBLE SZKOLNE ZABUDOWA WNĘK

PL    DE
Przejdź do treści
 58 edycja Salone del Mobile Milano dobiegła końca

58 edycja Salone del Mobile.Milano zakończyła się niezwykle wysoką notą, zarówno pod względem frekwencji, jak i jakości stosunków handlowych, świadcząc o sile przyciągania i otwartości wszystkich pawilonów targowych od samego początku imprezy.

Ta edycja po raz kolejny pokazała, jak wielką atrakcją jest Salone del Mobile, coraz bardziej globalny, obejmujący nie tylko kreatywny i produktywny system wyposażenia, ale także miasto Mediolan i jego instytucje. Salone był również świadectwem tego, że połączenie kultury biznesowej, błyskotliwych umiejętności włoskich i umiejętności pracy w zespole jest receptą na doskonałość. Obecność wysokich rangą przedstawicieli rządu i instytucji była konkretnym dowodem na pozycję Salone jako jednego z motorów włoskiej gospodarki, dzięki owocnym relacjom między biznesem, miastem i regionem, które udaje mu się generować każdego roku.

2418 wystawców, w tym 34% z 43 różnych krajów, zostało podzielonych między Salone Internazionale del Mobile, Międzynarodową Wystawę Wyposażenia Wyposażenia, Euroluce, Workplace3.0 i S.Project, w tym 550 projektantów poniżej 35 roku życia, którzy wzięli udział w SaloneSatellite.

Nowe narracje i formaty wystaw w Workplace3.0 - obejmowały pawilony Salone Internazionale del Mobile, jak to miało miejsce w przypadku Międzynarodowej Wystawy Dodatków Meblowych od lat - i S.Project - wielowymiarowej przestrzeni do refleksji nad najnowszym produktem i wnętrzem strategie projektowe - zostały powitane z wielkim zainteresowaniem zarówno przez profesjonalnych uczestników, jak i samych wystawców, którzy docenili wartość wielosektorowości, synergii i jakości.

30 rekordowa edycja Euroluce okazała się prawdziwym magnesem przyciągającym tłumy, wyposażonym w zintegrowane i inteligentne oświetlenie, coraz bardziej skoncentrowane na projektowaniu.

AQUA, Leonardo's Water Vision była również ogromną atrakcją, średnio ponad 2000 osób dziennie. Stworzony we współpracy z Balich Worldwide Shows, tchnął nowe życie w Conca dell’Incoronata i był doskonałym postępem Salone w mieście. Było to wyjątkowe wydarzenie w swoim rodzaju, wciągająca instalacja site-specific, wykorzystująca mieszankę designu, technologii i efektów specjalnych, aby zapewnić oryginalną i współczesną narrację Leonardo Da Vinci, projektanta par excellence.

Równie duży napływ gości do instalacji poświęconej geniuszowi renesansu na terenach targowych - DE-SIGNO. Sztuka włoskiego designu przed i po Leonardo. Kurator: Davide Rampello i pięknie opowiadany przez Diego Abatantuono, DE-SIGNO połączył języki scenografii filmowej i teatralnej, aby porównać i porównać savoir faire dzisiejszych firm z umiejętnościami projektowymi Leonardo i kreatywnością warsztatów Renaissance, demonstrując co i ile współczesny włoski design zawdzięcza geniuszowi Leonarda.
 
Kolejna edycja odbędzie się w Mediolanie od 21 do 26 kwietnia 2020r.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ ........
KONTAKT:

F.P.U.H. SOKÓŁ

ul. Kochanowskiego 6

34-120 Andrychów, woj. małopolskie

NIP: 5511005426

Kuchnie, szafy z drzwiami przesuwnymi,
meble: biurowe, pokojowe, inne
Edyta Rodak
tel. 501452264
e-mail: biurosokol@interia.pl
Paweł Sokołowski
tel. 604 422 918, tel. 33 870 35 62
e-mail: firmasokol@interia.pl
Meble szkolne, meble metalowe
Edyta Rodak
tel. 501452264
e-mail: biurosokol@interia.pl
Wróć do spisu treści